Godātie Vienotības biedri, kolēģi!

Šis ir brīdis, kad nedrīkst stāvēt malā neviens Vienotības biedrs, kam rūp Latvija un tās nākotne. Tāpēc, izvērtējot savu darba apjomu iekšlietu ministra amatā, vēlos apliecināt savu gatavību strādāt partijas valdē.

Jāatzīst, ka pēdējā laikā partija ir bieži kāpusi uz „politikas ceļā liktajiem grābekļiem”, taču mēs visi zinām, ka Vienotība spēj arī uzņemties valstisku atbildību pat visgrūtākajos brīžos un pieņemt izsvērtus, stratēģiskus un sarežģītus lēmumus.

Es ticu, ka Vienotībai kā centriskai un uz Eiropas vērtībām balstītai partijai ir savs vēlētājs, tāpēc šobrīd vairāk nekā jebkad mums visiem – katram partijas biedram, nodaļai, valdei un Saeimas frakcijai ir jāpieliek roka, lai partija turpinātu darbu, un Latvija de facto kļūtu par valsti, kurā sabiedrība ir izglītota, vesela un droša par savu nākotni.

Šis mērķis ir īstenojams tikai komandā – stiprā Vienotības komandā un veiksmīgā sadarbībā ar citām uz eiropeiskām vērtībām balstītajām partijām. Tāpēc šobrīd mums skaidri jānoformulē Vienotības politiskais piedāvājums un jāmeklē sabiedrotie nākotnē. Tas ir arī mūsu valsts drošības jautājums.

 

Riharda Kozlovska CV