Cienījamie Vienotības biedri!

Mēs visi vēlamies redzēt Latviju, kurā grib augt un izglītoties mūsu bērni un mazbērni, kurā esam droši par rītdienu un varam uzticēties tiesiskumam un demokrātijai. Tādas Latvijas dēļ mēs esam atnākuši uz Vienotību un katrs savā veidā iesaistījušies politiskajā procesā.

Atslēgas vārdi, kuriem,  manuprāt, jāraksturo  Vienotības darbības virzieni, ir:
– izcila visu līmeņu izglītība, kā galvenā prioritāte valsts attīstībā,
– valsts drošība,
– tiesiskums,
– veselības aprūpes sistēma,
– ekonomiskā vide,
– stipri reģioni.

Katram no šiem virzieniem ir nepieciešamas idejas, kuras partija grib realizēt.  Vienotības valdē es varu piedāvāt  savas zināšanas un pieredzi tautsaimniecības (īpaši lauksaimniecības un lauku attīstības) jautājumos, pieredzi sadarbībā ar pašvaldībām un reģioniem. Esmu dzimusi Latgalē. Tāpēc īpaši gribu iesaistīties Vienotības Latgales nodaļu biedru ideju apkopošanā un realizēšanā. Līdz gada beigām Saeimā Ilgtspējīgas attīstības komisijā vismaz 2 reizes izvērtēsim jauno Latgales attīstības programmu, kur mūsu partijas biedru ieteikumi būtu ļoti svarīgi.

Gribu ticēt, ka Vienotībai ir nākotne, Vienotības jaunajai paaudzei ir nākotne. Izvairīsimies no ārišķības, tukšiem vārdiem un tukšiem solījumiem!  Tikai ar darbu un profesionalitāti mēs varam atgūt ticību partijai.

 

Kandidē no: Latgale

 

Laimdotas Straujumas CV