Partijas VIENOTĪBA 2017. gada 19. augusta kongresa delegātiem

Kristīnes Lindbergas motivācijas vēstule

Par tiesisku un atklātu partiju un valsti

 

Cienījamie kolēģi, biedri, dāmas un kungi,

lai arī neesmu partijas biedre ļoti ilgi, tomēr esmu piedalījusies partijas Vienotība jauniešu organizācijas darbā jau vairāk ne kā piecus gadus, esmu bijusi arī tās Uzņēmējdarbības darba grupas vadītāja.

Vēlos sniegt ieguldījumu mūsu partijas darbā tai ne īpaši vieglajā laikā, pilnveidot to. Es, Kristīne Lindberga, piedāvāju savu kandidatūru partijas Revīzijas komisijas locekles amatam. Mazs ieskats manā izglītībā un darba dzīvē, kas sniegs priekšstatu, kāpēc uzskatu, ka drīkstu pretendēt uz Jūsu uzticību.

Esmu beigusi Rīgas Ziemeļvalstu ģimnāziju, pārzinu latviešu, angļu, krievu un zviedru valodas, kā arī nedaudz esmu sākusi iepazīt portugāļu sarunvalodu. Esmu studējusi Liepājas Universitātē un Instituto Politécnico de Leiria (IPL) Escola Superior de Artes e Design de Caldas da Rainha (ESAD.CR) Portugāles Republikā. Jau kopš skolas gadiem darbojos Ziemeļvalstu ģimnāzijas skolēnu domē gan kā viceprezidente, gan arī prezidente. Liepājas Universitātē strādāju Stipendiju komisijā, Senāta stipendiju komisijā, Satversmes sapulcē, kā universitātes Studenu padomes prezidente piedalījos Zinātnes padomes sēdēs, biju Latvijas Studentu apvienības domes locekle. Esmu bijusi projektu vadītāja Eiropas Tiesību institūtā.

Sabiedriskā darbā šobrīd esmu Augstākās izglītības kvalitātes asociācijas valdes locekle un Latvijas Padomu Sociālistiskās Republikas Valsts drošības komitejas pret latviešu tautu veikto totalitāro noziegumu dokumentu digitalizācijas krātuvē. Darbs šajās organizācijās, kā arī strādāšana Latvijas Universitātē, Latvijas vēstures institūtā man ir devusi izpratni par lielu valstisku un sabiedrisko organizāciju struktūru, finanšu plūsmu un labas pārvaldības principiem.

Pildu 12. Saeimas deputāta palīdzes pienākumus, tāpēc man savs brīvais laiks ir jāiegulda arī partijas darbā. Jāstrādā pie tā, lai biedri aktīvāk tiktu iesaistīti partijā, lai īstenotos partijas finansēs patiesi tiesiskuma un atklātības principi, kas vairs nekad nepieļautu valsts finansējuma atņemšanu par pārkāpumiem Saeimas vai pašvaldību priekšvēlēšanu kampaņu finansējumā!

Esmu apņēmības pilna, centīšos strādāt iespējami operatīvi un aktīvi.

Kopā mums izdosies!

Gods kalpot Latvijai.

Patiesa cieņā,
Kristīne Lindberga

 

Kristīnes Lindbergas CV