Esmu piekritis kandidēt partijas “Vienotība” valdes locekļa amatam. Vēlos savas zināšanas un pieredzi ieguldīt partijas uzplaukumam.

Mūsu partijai ir jāmainās. Mūsu partijas vērtība un galvenais resurss ir tās biedri, domubiedri un atbalstītāji. Viņu balss un loma ir noteicoša un izškiroša īpaši šobrīd, kad izškiras partijas nākotne. Kopš partijas pirmsākumiem un izveidošanas brīža, vienmēr esmu uzskatījis, ka ir fundamentāli svarīgi noturēt, saglabāt, un kopt attiecības ar ikvienu cilvēku, kas ir partijas sastāvā. Šobrīd ir laiks, kad ir īpaši svarīgi uzrunāt un aicināt aktīvi iesaistīties tos mūsu partijas biedrus, kuri vairākus gadus paļāvušies, ka Latvija virzīsies partijas VIENOTĪBA izvēlēto taisnīguma, tiesiskuma, izaugsmes, attīstības un labklājības ceļu. Un es zinu, ka mēs spējam mūsu vēlētājam un Latvijai nodrošināt skaidru un īstenojamu ceļakarti, lai sasniegtu šos mērķus.

Darbs partijas valdē nav tikai goda lieta, bet gan atbildība un pastāvīgs ikdienas darbs. Savā ikdienas darbā redzu potenciālu un atbalstu mūsu idejām no vairākiem sadarbības partneriem. Esmu pārliecināts, ka mēs jau tuvākajā laikā varēsim piesaistīt vairākus sabiedrotos mūsu idejām un kopīgā un neatlaidīgā darbā stiprināsim savas pozīcijas Latvijas politikā un atkal kļūsim par tautā atzītu eiropeisku un demokrātisku politisku spēku.

Ar cieņu,
Jānis Reirs

 

Kandidē no: Zemgale