Godātie domubiedri!

Es ticu, ka mūsu partija ir nepieciešama Latvijas turpmākajai izaugsmei. Es ticu, ka tie cilvēki, kuri tāpat kā es, ir saglabājuši ticību mūsu partijas idejām un godaprātam, spēj turpināt darbu komandā un sasniegt nospraustos mērķus

Mums ir lieliska jaunatne, kura ir gatava upurēt arī savus amatus vai ērtības kopējo mērķu labā. Mums ir pieredzējuši cilvēki, kas sevi ar darbu pierādījuši ilgākā laika posmā. Kā mēdz teikt – rezervistu soliņš ir visgarākais, ja apskata Latvijas politisko spektru.

Mūsu partneri Eiropā un tās vislabklājīgākajā valstī ir Vācijas kristīgie demokrāti. Pilsoņu uzticība šai centriski labējai ideoloģijai daudzu gadu garumā ir ļāvusi Vācijai pārvarēt daudzas grūtības un kļūt par līderi Eiropā. Šie panākumi sakņojas spējā ieklausīties cilvēku vajadzībās un sasniegt labklājību visiem. Tas ir arī mūsu mērķīs un tāda ir arī mūsu ideoloģija, kura ir sevi lieliski pierādījusi, Valda Dombrovska vadībā savulaik pārvarot smago krīzi un atjaunojot izaugsmi. Vienotība līdz šim izdarījusi daudz – pat ekonomiskās krīzes gados esam spējuši kļūt par valsts attīstības dzinējspēku. Tomēr darāmā joprojām ir daudz – ir nepieciešams veicināt Latvijas ekonomisko izaugsmi arī turpmāk, lai spētu risināt Latvijas cilvēku nozīmīgākās problēmas – piemēram, veselības aprūpē un izglītībā, turklāt mazinot dzīves līmeņa atšķirības starp turīgākajiem un tiem, kam turība vēl ir tikai sapnis.

Pastāvēs, kas pārmainīsies. Un šis ir lielisks moments, lai mēs pozitīvi mainītos – uz augšu. Partiju atstājuši cilvēki, no kuriem vairāki ir diskreditējuši Vienotību gadu garumā, nesot uz ārpusi ķildas un nesaskaņas. Mana pārliecība ir – kopā mēs spējam pacelties pāri pagātnes kļūdām, nogurumam, apmelojumiem un šaubām. Mums katram sev jāatgādina, ka strādājam Latvijai un mūsu pilsoņu labklājībai. Daudz vairāk kā līdz šim mums ir jāieklausās partijas nodaļu cilvēkos, jāņem vērā viņu viedoklis. Ciešāka saikne starp partijas biedriem, īstenojot vairākuma, ne atsevišķu grupu nostāju, gūs panākumus ne tikai partijas, bet arī valsts turpmākajā attīstībā.

Visaugstāk cilvēkos vērtēju godīgumu un darba mīlestību. To prasu arī no sevis. Kongresā izvērtēsim darāmo, un pieņemsim atbildīgus lēmumus, kas ļaus virzīties uz priekšu un sasniegt mūsu mērķus.

 

Cieņā
Jūsu Inese Vaidere

 

Ineses Vaideres CV