Godātie kolēģi, kongresa delegāti!

Vēlos izmantot iespēju, lai izteiktu Jums savu pateicību par man izrādīto godu un uzticību, ievēlot mani partijas VIENOTĪBA valdē 2016.gada maijā. Līdz šim esmu centies uzklausīt Jūsu ierosinājumus un pēc iespējas maksimāli pārstāvēt un aizstāvēt mūsu kopējās intereses, lai nodrošinātu efektīvu partijas darbību. Šajā laikā esmu centies apmeklēt gandrīz visas partijas reģionālās nodaļas un sniedzis nepieciešamo atbalstu gatavojoties aizvadītajām pašvaldību vēlēšanām. Savu atbalstu un viedokli neesmu liedzis un darīšu to arī turpmāk.

Mūsu partija ir pārmaiņu priekšā un tikai ar kopīgu un uz rezultātu orientētu darbu, mēs varam īstenot tik nepieciešamos uzlabojumus – gan programmas un piedāvājuma ziņā, gan organizatoriski strukturālajā, nodrošinot izmaiņas visos līmeņos, sākot ar partijas valdi un priekšsēdētāja uzstādījumiem un idejām, visbeidzot ar partiju reģionālo nodaļu viedokļu un ideju īstenošanu. Mainoties pašiem, mēs varam mainīt partiju VIENOTĪBA un es ticu partijas tālākai attīstībai un tās fundamentālajai lomai Latvijas politiskajā dzīvē.

Strādāsim, mainīsimies un darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai atgūtu savu un vēlētāju uzticību! Veiksmīgu partijas VIENOTĪBA kongresu vēlot,

Ar cieņu
Hosams Abu Meri

Rīgā, 2017.gada 14.augustā

 

Hosama Abu Meri CV