Godātie VIENOTĪBAS biedri!

Vēlos pateikties par man izrādīto godu un uzticību izvirzot partijas valdes locekļa amatam. Ja kongress uzticēs man pildīt šo pienākumu, apsolu to veikt ar vislielāko atbildību.

Partija ir ļoti grūtu un atbildīgu izaicinājumu priekšā, ņemot vērā šī brīža politisko vidi un nākamā gada Saeimas vēlēšanas. Ja tiešām gribam atjaunot uzticību partijai, tad tā turpināt mēs nevaram. Ik katram no mums ir jāizkāpj no savas komforta zonas un jādomā kā rīkoties savādāk.

Par sevi. Sirdī esmu liepājniece, jo esmu tur dzimusi. Vidusskolu pabeidzu Grobiņā, turpināju studijas Liepājas pedagoģijas akadēmijā, saņemot matemātikas pedagoga diplomu, bet maģistra diplomu politoloģijā saņēmu jau Latvijas Universitātē Rīgā, kur tagad arī dzīvo mana ģimene. Darba gaitas sāku vadot Liepājas pārstāvniecību Rīgā, vēlāk iesaistoties “Jaunā laika” 2002.gada Saeimas vēlēšanu kampaņā un arī vadot “Jaunā laika” biroju. Darba pieredzi esmu papildinājusi vadot ekonomikas ministru Arta Kampara, Daniela Pavļuta, tagad Arvila Ašeradena birojus.

Vairāk nekā piecpadsmit gadus mans uzdevums bija sniegt maksimāli pilnvērtīgu administratīvo atbalstu partijai un politiķiem, bet līdz šim nekad neesmu kandidējusi uz amatiem partijā. Domāju ka būtu labs atbalsts VIENOTĪBAS komandai šajā sarežģītajā brīdī. Esmu piekritusi, jo savādāk MĒS rīkoties nevaram!

Ar cieņu,
Ginta Ozola

 

Gintas Ozolas CV